Click aici »

Camerista/ stewardess

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
25-03-2011
Data actualizare
25-03-2011

Descrierea postului

Responsabilit??i:

- efectuarea de servicii de cur??enie ?i igienizare n cabinele de pasageri
- efectuarea ?i men?inerea cur??eniei n zonele comune, n grupuri sanitare ?i pe holuri
- predarea lenjeriei murdare n saci c?tre sp?l?torie.

Cerinte

Candida?ii trebuie s? ndeplineasc? urm?toarele cerin?e:

- experien?? n activit??i de cur??enie hotelier?
- cunoa?terea normelor de igien? ?i a procesului de cura?enie a spa?iilor de cazare
- persoan? organizat?, punctual?, responsabil?, cu spirit de echip?
- aspect curat ?i ngrijit
- dexteritate manual?
- aten?ie la detalii
- disponibilitate de a c?l?tori
- cuno?tin?ele minime de limba englez? sunt obligatorii, cele de german?/ francez? reprezint? un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii:

Se ofer? un salariu atractiv ?i un mediu de lucru ?i colectiv profesionist. n plus, se asigur? cazarea ?i masa la bordul navei, precum ?i transportul la/de la nav? pe ntreaga durat? a activit??ii. De?inerea unui pa?aport valabil pe toat? perioada sezonului (martie-noiembrie 2010) este o condi?ie de angajare.

Persoanele interesate sunt rugate s? trimit? un CV cu fotografie la adresa de e-mail sau prin fax/tel. Nu percepem comisioane sau alte taxe pentru interviu ?i angajare.