Click aici »

Camerista Hotel

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Menaj/Babysitter
Data introducerii
01-04-2010
Data actualizare
00-00-0000
Confidential
expirat

Descrierea postului

- Efectueaza si intretine curatenia in camerele clientilor, pe holurile etajelor, in oficii si in zona de serviciu in conformitate cu standardele si procedurile companiei;
- Inlocuieste (completeaza) produsele consumate de catre clienti;
- Raporteaza superiorilor orice defectiune sau deteriorare pe care o constata in camerele hotelului;
- Intocmeste raportul pentru zona de lucru;
- Alte responsabilitati mentionate in fisa postului.

Cerinte

- Experienta in domeniu - minim 1 an;
- Cunostinte medii de limba engleza;
- Atitudine orientata catre client;
- Abilitati de planificare si organizare a muncii.