Click aici »

Calcatoreasa confectii cu experienta

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
31-10-2014
Data actualizare
31-10-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Se lucreaza la masa de calcat cu fier electric si cu abur.
Se calca atat in faze intermediare ale productiei, cat si produsele finale.

Atelierul se afla in Bucuresti, sector 5, Calea Rahovei, nr. 266-268, corp 1, etaj 1, camera 11.

Cerinte

Persoana cu familie, cu experienta de minim de 3 ani pentru calcat intr-un atelier mic de productie confectii (10 angajati). Responsabila, serioasa, persoana care se poate adapta usor nevoilor din atelier si lucrului in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariul se stabileste in functie de experienta.
Program de lucru 8 ore, 08:00-16:30.