Click aici »

Bussiness Development Manager/Agent

Tipul ofertei
Project Based
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Constanta, Iasi, Ilfov, Timisoara Bucuresti Constanta Iasi Ilfov Timisoara
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
26-05-2016
Data actualizare
26-05-2016

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Nivel minim de studii: Colegiu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Business Development Manager/ Agent

Cerinte

Experienta necesara:
- Experienta in vanzari pe o pozitie de business developer sau reprezentant vanzari.
- Cunostinte de baza privind solutiile CRM existente in piata
Experenta in domeniu vending constituie un avantaj
- Bune abilitati de comunicare, capacitate de a sintetizara rapid informatii, abilitatea de negociere
- Abilitati de coordonare si dezvoltare a unei echipe de agenti de vanzare
- Spirit de echipa
- Cunostinte de operare calculator (word, excel, outlook, powerpoint)
- Cunostinte de limba engleza
- Disponibilitate pentru deplasari
- Permis de conducere (cat. B)

Responsabilitati:
- prospecteaza permanent piata in vederea identificarii de noi clienti
- construieste baza de date privitoare la companiile prospectate, lead-uri, actiuni intreprinse
- prezinta si promoveaza serviciile oferite de compania Allso Net Consulting SRL
- negocieaza si incheie contracte de furnizare servicii cu clientii prospectati
- urmareste atent indeplinirea obiectivelor de vanzari ale companiei, la nivel individual, cat si la nivel de echipa
- transmiterea periodica a rapoartelor de activitate
- dezvoltarea si coordonarea fortei de vanzari arondate in teritoriu

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Bonusuri motivante
- Posibilitatea de a dezvolta propria afacere in franciza directa
- Cursuri de formare profesionala si antreprenoriat
- Instrumente de lucru performante.
- Team-building-uri si petreceri trimestriale
- Atmosfera de lucru antreprenoriala intr-o echipa tanara si entuziasta