Click aici »

Business development manager

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Resurse umane, Management/Consultanta, IT Software
Data introducerii
31-01-2018
Data actualizare
31-01-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

DESCRIEREA POSTULUI/RESPONSABILITATI:
Punerea in valoare a abilitatilor in scopul identificarii strategiilor optime de a atrage noi clienti si dezvoltarea strategiilor de mentinere a acestora;
Abordarea cu mult profesionalism a tuturor solicitarilor venite din partea clientilor/personalului si intelegerea corecta a nevoii acestora;
Negocierea si semnarea contractelor.
Asigura suportul referitor la procedura de angajare a personalului, derularea sau incetarea contractelor de munca;
Organizeaza, insoteste si participa la interviurile candidatilor cu clientii;
Mentinerea relatiei cu clientii, prin e-mail, telefon, intalniri;
Promovarea serviciilor companiei.

Cerinte

Experienta dovedita in gestiunea resurselor umane/clienti intr-o companie de consultanta IT/ Body Rental;
Detine un portofoliului propriu de clienti;
Cunostinte de legislatia muncii;
Abilitati de comunicare, negociere, organizare;
Fire dinamica, intreprinzatoare, persuasiva;
Studii superioare finalizate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Mediu de lucru antrenant si motivant;