Click aici »

Business Consultant

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Bucuresti, Cluj-Napoca, Craiova, Iasi, Sibiu Bucuresti Cluj-Napoca Craiova Iasi Sibiu
Domeniile ofertei
Management/Consultanta
Data introducerii
31-08-2009
Data actualizare
31-08-2009

Descrierea postului

- Implementare si dezvoltare de proiecte noi
- Analiza piete interne si externe
- Efectuare deplasari, interne si externe pentru perioade mai lungi de timp
- Mentinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti si promovarea imaginii companiei
- Ofera consultanta in proiectele alocate

Cerinte

- Studii superioare finalizate cu examen de licenta
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu, avansat
- Experienta de lucru relevanta de minim 2 ani
- Capacitate de negociere, analiza si interpretare
- Persoana pro-activa, riguroasa si creativa
- Rezistenta la stres
- Permis de conducere categoria B.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Training specializat in cadrul companiei
- Posibilitati de promovare pe plan profesional
- Pachet salarial atractiv, incluzand asigurare medicala, bonusuri de performanta
- Pachet pentru relocare geografica.