Click aici »

Bucatari

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Tara
Greece
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
30-04-2009
Data actualizare
30-04-2009

Descrierea postului

JOB-URI in TURISM in GRECIA

Programul este special creat pentru toti cei care doresc sa lucreze in hotele de 4-5 stele , pensiuni, vile de vacanta, restaurante, cafenele din Grecia in sezonul de primavara - vara 2009 ( martie - noiembrie 2009 ).

Locatiile sunt :Insulele Creta, Rhodos, Kos, Corfu , Mykonos, Zakynthos, Samos.

LOCURI DE MUNCA DISPONIBILE :

- chelneri/te;
- barmani;
- ospatari / te;
- ajutor bucatar;
- bucatari / rese;
- cameriste;
- brutar;
- ingrijitor hotel;
- maseur;
- antrenori fitness, fotbal, tenis, etc.;
- salvamar;
- educator/re copii;

Cerinte

- nu se cere experienta in domeniu;
- nu se cere limba greaca;
- cunoasterea limbii engleze nu este necesara , dar constituie un avantaj;
- cunoasterea unei alte limbi straine este un avantaj;

Termen limita pentru inscrieri : 1 Iunie 2009.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu intre 600-1000 Euro/luna + bacsis;
- bonusuri in functie de performanta si angajator;
- cazare si masa gratuite - asigurate de catre angajator;
- posibilitatea de a plasa cupluri sau prieteni la acelasi loc de munca;
- asistenta din partea agentiei pe toata durata programului;

!!!!!!!!PLECARILE SE FAC IN MAXIM 20 ZILE DE LA DATA INSCRIERII!!!!!