Click aici »

Bucatari, gratargii, patiseri, casieri, ajutor bucatarie

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant, Elevi/Studenti, Comert
Data introducerii
09-05-2017
Data actualizare
15-04-2019

Descrierea postului

COMPLEX DEBARCADER - EFORIE NORD, JUD. CONSTANTA, ANGAJEAZA INCEPAND CU 1 IUNIE PENTRU PERIOADA SEZONULUI ESTIVAL:

- Bucatarie: bucatari, ajutor bucatar, grataragiu, muncitori necalificati bucatarie
- Linie autoservire: casieri, lucratori linie autoservire, grataragiu
- Patiserie: vanzatori covrigi si gogosi, preparator gogosi, modelatori covrigi, modelatori baghete
- Shaworma: shawormari, ajutori shawormari, pizzari, ajutor pizzari
- Terasa si restaurant: barmani, ospatari, ajutori ospatar si sef de sala

Cerinte

- Seriozitate, dorinta de munca, onestitate

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Oferim cazare + 2 mese/zi