Click aici »

Bucatari cu experienta pentru Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
19-01-2016
Data actualizare
26-07-2016

Descrierea postului

Firma Tellus Brasov recruteaza bucatari cu experienta pentru Anglia.
Locuri disponibile in diverse locatii
Contract pe un an cu posibilitate de prelungire
Se lucreaza 8 ore/zi, 5-6 zile/saptamana
Salariul 7-10 lire/ora
Se asigura cazare contracost 50-120 lire/saptamana in functie de locatie
Nu se asigura transport Romania-Anglia
Obligatiile angajatilor cetateni romani in strainatate:
- Sa respecte si sa se supuna regulilor si regulamentelor interioare stabilite
- Sa aiba atitudine si forma fizica buna
Candidatul trebuie sa achite cand ajunge la locul de munca 350 lire : reprezentant cazarea pe 2 saptamani si depozitul casei
Asteptam cv-urile dumneavoastra in limba engleza+o poza tip pasaport+o poza corp intreg.

Cerinte

Se cere limba engleza nivel conversational
Detinerea unei diplome sau specializari ar putea reprezenta un avantaj pentru a fi selectat(a)