Click aici »

Bucatareasa

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
750 EUR
Craiova, Drobeta T. Severin, Petrosani, Slatina, Targu Jiu Craiova Drobeta T. Severin Petrosani Slatina Targu Jiu
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
13-06-2013
Data actualizare
10-07-2018
Confidential
expirat

Descrierea postului

Se lucreaza la restaurantul pensiunii Valea Mariei din statiunea montana Novaci-Ranca judetul Gorj. Pentru bonitate puteti gasiti imagini despre unitate pe siteul pensiunii www.valeamariei.ro

Programul zilnic este de diminieata pana seara; Restaurantul se inchide la ora
22.00

Programul de lucru lunar este format din zile de lucru alternand cu zile libere cand se poate pleca acasa daca se doreste;
Se asigura cazare si masa.
Se poate stabili de comun acord astfel: 2 saptamani lucrate cu 2 saptamani libere, 3 cu 1 sau chiar 3 cu 2.

Avem posturi permanente dar si sezoniere pentru studente pe perioada de vara.

Cerinte

Bucatareasa trebuie sa aiba minimul de experienta in prepararea mancarurilor romanesti.
Restaurantul are o capacitate de 50 locuri si functioneaza in acest moment cu o bucatareasa si 2 ospatarite care se rotesc;
Ospatar(ul)ita trebuie sa fie prezentabil(a), ordonata in preluarea comenzilor si intocmirea notelor de plata;

Oferta (bonusuri, beneficii)

Asiguram: carte de munca, salariu atractiv(100lei/zi), bacsis, prime de succes si sarbatori, cazare pe perioada serviciului, masa si in unele situatii transport.