Click aici »

Bucatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
200 EUR
Oras(e)
Tulcea Tulcea
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
31-03-2012
Data actualizare
31-05-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Restaurant
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Bucatar de preferinta sex feminin, postul este pe o nava un hotel plutitor se lucreaza numai in sezon, oameni stabili si cu initiative si de incredere pot ramane angajati si in extrasezon daca sunt devotati firmei.

Cerinte

Sa stie sa faca mancare traditionala romaneasca specifica Deltei Dunarii, sa fie sociabila si sa colaboreze cu sefi, de preferinta varsta ar fi 35-55 ani.