Click aici »

Bucatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Serviciu clienti, Restaurant
Data introducerii
18-08-2011
Data actualizare
12-12-2011

Descrierea postului

Respecta retetarul, gramajele si procesul tehnologic in prepararea produselor.
Raspunde de calitatea si aspectul produsului final destinat sevirii catre consumator.
Raspunde de igiena locului de munca si a alimentelor utilizate in prepararea produselor.
Raspunde de respectarea instructiunilor pe HACCP date de seful ierarhic superior
Participa la elaborarea si experimentarea retetelor noi in vederea diversificarii preparatelor.

Cerinte

Experienta anterioara in domeniul hotelier -minim 1 an.
Cunoaste sortimentele de produse alimentare pe baza de carne, legume, fructe, paste fainoase, orez, panificatie, oua, etc. care servesc ca materii prime Ón bucatarie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta noastra include:

- salariu fix negociabil in functie de experienta relevanta in domeniu si in acord cu grila de salarizare a companiei.
- bonusuri periodice in functie de performantele individuale si ale hotelului.
- facilitati acordate angajatilor in cadrul hotelurilor din lant.
- planuri de Dezvoltare Profesionala si training, activitati sociale in cadrul companiei.