Click aici »

Bucatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France, Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
27-12-2016
Data actualizare
27-12-2016

Descrierea postului

Companie  multinationala nave  de croaziera pe  Dunare  si Rhin
Angajeaza  pentru  bucataria la  bordul  navei,  toate  pozitiile de la  Chef Cook  la  Dishwasher(spalator   de  vase)

Cerinte

Limba  engleza  sau  germana !
Calificare   si  experienta
(ptr  spalator  vase  nu  este  necesara   experinta dar calificarea  poate  constitui   un  avantaj  la  angajare / avansare)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contract  de  munca  in  unul  din  statele  membre UE ,pensie.
Cazare ,  masa  gratuita  la  bordul  navelor.
plata  transportului  catre  si  de  la  bordul  navei.
Tips si  bonusuri  la  atingerea  obiectivelor.