Click aici »

Bucatar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
27-04-2015
Data actualizare
27-04-2015

Descrierea postului

Restaurant de lux situat in incinta centrului comercial Jolie Ville, recruteaza Lucrator in bucatarie si Bucatar pentru a-si intregii echipa.

Cerinte

- Experienta minim 1 an pentru postul de Bucatar, de preferat intr-un restaurant cu specific italian/international;
- Diploma de bucatar;
- Limba engleza - nivel conversational;
- Persoana serioasa, muncitoare, capabila sa lucreze in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Salariu avantajos;
- Program in ture, cu asigurarea a 2 zile consecutiv libere pe saptamana;
- Asigurarea transportului seara la domiciliu.