Click aici »

Bucatar si ajutor de bucatar

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Ploiesti Ploiesti
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri
Data introducerii
30-09-2009
Data actualizare
30-11-2009

Descrierea postului

Pregateste micul dejun pentru clientii hotelului-pregatirea micului dejun incepe la ora 05:00
Pregateste meniurile pentru conferinte si evenimentele din ziua respectiva
Primeste marfa, atranjeaza marfa in magazii si frigidere
Curata utilajele din bucatarie
Intocmeste si completeaza graficele de temperatura
Etichetezeaza si stocheaza marfa acordand atentie la termenele de garantie
Intocmeste necesarul de marfa pentru ziua respectiva tinand seama de evenimentele in desfasurare.

Cerinte

Experienta in domeniu
disponibilitate la program prelungit si lucrul in ture
abilitati de comunicare
cunoasterea limbii engleze constituie un avantaj
varsta maxima 35 de ani.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial atractiv
posibilitati de promovare in cadrul firmei.