Click aici »

Bucatar Sef Koln Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
30-10-2017
Data actualizare
30-12-2017

Medialjob

» 9 joburi noi de la aceeasi firma

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in domeniul Restaurant
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Germana

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

O Comision
O Taxe de mediere si integrare
3.420,00 EURO salariul Brut pentru 192 ore pe luna.
Timpul suplimetar de lucur este la alegere si este platit suplimentar.
Contractul de munca se va semna direct cu angajatorul german fara intermedieri.
Contract de munca nelimitat.
SE LUCREAZA DOAR CU CONTRACT DE MUNCA LEGAL SI PLATA TUTUROR ASIGURARILOR

Aplicare Online https://medialjob.ro/jobs/bucatar-sef-koln-germania/

Cerinte

Eperienta minim 5 ani
Certificare igiena HACCP
Limba germana minim B2
Limba engleza minim B1
Respectarea normelor de igiena
Respectarea cerintelor din fisa postului
Seriozitate si responsabilitate