Click aici »

Bucatar Incepator Bremen Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
30-10-2017
Data actualizare
02-07-2018

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Germana

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Posibilitatea de specializare si calificare la locul de munca.
Salariul este de 1873,00 EURO Brut la 192 de ore pe luna.
Se pot face ore suplimentare(optional la alegerea dumneavoastra) platite extra.
Contractul este semnat direct cu angajatorul german fara intermediari pe termen nelimitat.
SE LUCREAZA DOAR CU CONTRACT DE MUNCA LEGAL SI PLATA TUTUROR ASIGURARILOR

Aplicare Online https://medialjob.ro/jobs/bucatar-incepator-bremen-germania/

Cerinte

Obligatoriu limba germana A1
Respectarea cerintelor din fisa postului
Respectarea normelor de igiena
Seriozitate