Bucatar - Franta - vorbitor de lb franceza (plecare sapt aceasta)

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Alt Oras, Constanta, Strainatate, Suceava, Toate orasele Alt Oras Constanta Strainatate Suceava Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
09-10-2012
Data actualizare
18-05-2013

Descrierea postului

Responsabilitati
Cautam Bucatar cu experienta - pentru Franta
- vorbitor de limba franceza - na nivel conversational
- cv in Limba FRANCEZA - OBLIGATORIU + fotografie atasata
- pe adresa firmei : deco_cv@yahoo.com

Cerinte

Cerinte
- pe un yaht si intr-un restaurant frantuzesc cu tipic frantuzesc preparare rapida

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
- trasnport Romania - Franta si Franta - Romania (la sfarsitul contractului) - decontat de firma
- cazarea in Franta - decontata de catre firma (cu toate utilitatile)