Click aici »

Bucatar Evenimente si Activitati Promotionale

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Ploiesti Bucuresti Ploiesti
Domeniile ofertei
Restaurant, Marketing
Data introducerii
10-09-2014
Data actualizare
10-09-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Recrutam bucatari profesionisti (cu diploma de bucatar) care sa gateasca si sa desfasoare activitati promotionale si evenimente pentru o companie multinationala, producatoare de bunuri de larg consum (produse alimentare si bauturi racoritoare).

Cerinte

- Barbati cu varsta intre 20-30 ani
- Aspect fizic placut si ingrijit
- Foarte bune abilitati de comunicare, capabil sa poarte o conversatie antrenanta cu consumatorii
- Creativitate, capabil sa inventeze combinatii cat mai originale
- Punctualitate, Seriozitate, Responsabilitate
- Spontaneitate, Proactivitate, Dinamism si Spirit de Initiativa
- Profesionalism, Capacitate de organizare eficienta a timpului
- Adaptabilitate si disponibilitate pentru un program de lucru flexibil (in weekend- sambata si duminica, cate 6/8 h/zi)

Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant, program flexibil.

Candidatii interesati pot trimite CV insotit de minim o poza pe adresa de e-mail stefania@clock.ro si alina.i@clock.ro.