Click aici »

Bucatar / Cofetar Evenimente si Activitati Promotionale

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
24-04-2012
Data actualizare
09-05-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 1 intrebari.

Descrierea postului

Recrutam bucatari/ cofetari profesionisti ( cu diploma de bucatar/ cofetar) care sa gateasca si sa desfasoare activitati promotionale si evenimente pentru o companie multinationala, producatoare de produse alimentare si bauturi racoritoare.

Cerinte

- Barbati cu varsta intre 20-30 ani
- Aspect fizic placut si ingrijit
- Foarte bune abilitati de comunicare, capabil sa poarte o conversatie antrenanta cu consumatorii
- Creativitate, capabil sa inventeze combinatii cat mai originale
- Punctualitate, Seriozitate, Responsabilitate
- Spontaneitate, Proactivitate, Dinamism si Spirit de Initiativa
- Profesionalism, Capacitate de organizare eficienta a timpului
- Adaptabilitate si disponibilitate pentru un program de lucru flexibil (in weekend- sambata si duminica, cate 6/8 h/zi)

Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu motivant, program flexibil.

Candidatii interesati pot trimite CV insotit de minim o poza pe adresa de e-mail stefania@clock.ro si alina.i@clock.ro.