Click aici »

Bucatar Chef de Partie Hotel Bistro fine dining

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
10-01-2018
Data actualizare
09-05-2018

ExternJob

» 5 joburi noi de la aceeasi firma

Trimite CV

Descrierea postului

Hotel Bistro fine dining in Tara Galilor angajeaza bucatar si camerista

Salariu 19000 - 20000 lire sterline pe an (in functie de experienta)
Se lucreaza intre 40 si 52 de ore pe saptamana
Aveti 2 zile libere. Mese asigurate la locul de munca
Cazare in cadrul INN-ului sau langa (staff house) 50 de lire sterline pe saptamana.

Cerinte

Nu se cere expererinta pentru (camerista).
Engleza nivel conversational, experienta culinara anterioara pentru bucatar

Nu platiti nicio taxa. (doar drumul)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Trimite CV