Click aici »

Bucatar, ajutor de bucatar, ospatar, barman

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Timisoara
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
08-09-2017
Data actualizare
08-09-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 1 an experienta in domeniul Restaurant
Nivel minim de studii: Liceu

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Firma Sc Family Job Srl, servicii de selectie si recrutare de personal, Timisoara,

recruteaza pentru compania client, restaurant,pub & food,  cu specific international, situat in zona centrala:

Bucatari
Ajutor bucatar
Barmani
Ospatari
Personal curatenie.

Program: Luni-Duminica
Full -time sau part-time.

Meniu: paste, salate, fripturi, sandwichuri, etc. cate putin de peste tot, din SUA, Franta, Italia, Mexic.

Cerinte

Personal tanar, cu sau fara experienta in domeniu dar motivat sa se califice in timpul contractual.

Curs de specialitate , pentru bucatari.

Limba engleza sau italiana sau germana este optional dar prezinta avantaj;

Aspect fizic placut.

Se lucreaza in echipa.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Oferta salariala este prezentata in faza de selectie.

Vei face parte dintr-o  echipa tanara, dinamica, ambitioasa, motivata, cu experienta internationala.