Click aici »

Brutari Germania

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Germany
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Productie
Data introducerii
31-10-2016
Data actualizare
31-10-2016

Descrierea postului

SC RENTACRED-HR AGENCY SRL recruteaza candidati (barbati si femei) pentru a lucra in cadrul unei brutarii din Germania.
Candidatii vor lucra in cadrul productiei de paine, baghete si alte produse de panificatie si vor avea activitati de ambalare, etichetare.

Cerinte

Experienta anterioara pe un post similar nu este necesara insa prezinta un avantaj.
Limba germana-nivel conversational.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se incheie contract de munca pe perioada de 1 an cu posibilitatea de prelungire.
Angajatorul ofera cazare pe parcursul contractului.
Costul cazarii este intre 220-250 euro/luna, care se vor achita din salariu.
Se ofera 8-9 ore/zi 6 zile pe saptamana.
Se va munci in 4 schimburi.