BRUTAR sau PATISER pentru a lucra in FRANTA - lb franceza obligatoriu

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Tara
Romania, France
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant, Productie
Data introducerii
26-07-2014
Data actualizare
26-07-2014

Conditii de aplicare

Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Franceza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Responsabilitati
Avem posturi disponibile in domeniul panificatiei - pentru lucru in FRANTA:
Persoanele pe care le cautam,
trebuie OBLIGATORIU sa aiba experienta in domeniul BRUTARIEI SAU PATISERIEI
- cunoasterea Limbii FRANCEZE este OBLIGATORIE

Cerinte

Se vor face operatiuni de :
- Prepararea produselor in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare;
- Asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor;
- Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara specifice industriei de panificatie.

Cerinte
Se cere :
- experienta in domeniul patiseriei sau brutariei, minim 1-2 ani - de preferat peste 3 ani
- OBLIGATORIU cunoasterea limbii FRANCEZE la un nivel mediu (nu se vor accepta CV-uri, in care lipseste lb franceza)
- o persoana descurcareata, muncitoare si independenta
- plecare in cel mai scurt timp (1-2 saptamani)

Oferta (bonusuri, beneficii)

Beneficii Oferite
Se Ofera:
- contract cu timp normal de lucru (se poate lucra si pe schimb de noapte)
- contract 6 luni (cu prelungire) si salariu in EUR
- transport Romania-Franta (si retur) asigurat de firma (gratuit)
- cazare asigurata de firma (gratuita) - inclusiv utilitatile platite de firma
- mancare asigurata (2 mese / zi)

- nu se percep comisioane sau taxe
- se deconteza si dosarul medical

Asteptam cv-uri si direct la adresa de resurse umane: deco_cv @ yahoo.com