Click aici »

Broker vanzari imobiliare

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare, Vanzari
Data introducerii
30-09-2008
Data actualizare
30-09-2008

Descrierea postului

- Activitati de intermediere in vanzarea/inchirierea de imobile;
- Identificarea si prezentarea ofertelor potrivite fiecarui client;
- Realizarea targetului de vanzare alocat;
- Administrarea unui portofoliu existent de clienti si proprietari;
- Identificarea de noi clienti potentiali pe piata - baze de date de clienti actuali si potentiali.

Cerinte

Pentru noi are mai putina importanta daca esti un \\\"candidat ideal\\\", sau nu. Mediul de lucru de la Forterra, standardele profesionale si umane in care credem si pe care le promovam, te vor ajuta in a deveni un excelent profesionist. Pentru aceasta insa tu trebuie sa fii dispus sa investesti cu seriozitate si ambitie in propriul tau viitor. De asemenea, trebuie sa iti doresti realmente sa iti formezi o cariera de durata intr-un domeniu dinamic, in care rezultatele materiale se concretizeaza mult mai rapid decat in alte domenii.

Daca vrei sa fii parte a unei echipe de succes pe care vrem sa o formam pentru noul nostru birou deschis in Centrul de Afaceri Muntenia primul pas pe care trebuie sa il faci este acela de a ne trimite CV-ul si scrisoarea de intentie.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- Pachet financiar motivant corelat cu rezultatele obtinute si efortul depus (comision progresiv crescator);
- Posibilitatea de a-ti crea propriul business folosindu-te de experienta unei companii ce activeaza cu succes;
- Telefon mobil cu minute incluse;
- Program de instruire in tehnici de vanzare si negociere;
- Autoturism in interes de serviciu;
- Carte munca;
- Oportunitati de promovare profesionala si materiala rapida;
- Mediu profesionist si conditii de lucru occidentale (birou modern, PC, etc.);
- Team building.