Click aici »

Broker Imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Iasi, Toate orasele Iasi Toate orasele
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
23-02-2013
Data actualizare
15-03-2013

Descrierea postului

Fortuna Imobiliare iti ofera sansa de a face cariera in domeniul imobiliar.
Responsabilitati:
-identifica potentialii clienti si stabileste strategia de vanzare;
-negociaza cu clientii actuali si viitori ai companiei;
-asista partile la incheierea tranzactiilor
-incheie contracte de comision si efectuaza tranzactii imobiliare pentru clientii agentiei.
-monitorizeaza piata din zona sa de acoperire;
- promovarea serviciilor si a imaginii companiei;
- initierea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- realizarea targetului.
-preluarea detaliata a informatiilor despre proprietati de vanzare sau inchiriere;
-consilierea si reprezentarea proprietarilor in procesul de vanzare sau inchiriere;

Cerinte

Abilitati de comunicare
Atitudine proactiva
Bune abilitati organizatorice si de gestionare a timpului
Rezistenta la stress
Spirit de echipa
Experienta in vanzari constituie un avantaj

Oferta (bonusuri, beneficii)

- comision progresiv in functie de realizari;
- promovarea agresiva a portofoliului de oferte;
- mediu profesionist si instrumente moderne de lucru;
- instruire permanenta in tehnici de vanzare/negociere;