Click aici »

Broker imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
31-08-2011
Data actualizare
31-08-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

In toata lumea consultantii nostrii sunt recunoscuti ca fiind cei mai buni.

Ei domina industria imobiliara ca experienta, nivel de educatie profesionala, numar de tranzactii si nivel al veniturilor sub forma de comisioane.

Cum s-a ajuns aici ?

Raspunsul il gasim in urmatoarele afirmatii:

- educatie continua, respectiv training-uri adaptate la piata europeana si romaneasca
- promovarea unui mod de lucru proactiv
- tehnologie care usureaza munca agentilor
- profesionalismul celui care conduce agentia.

Cerinte

Candidatii ideali:

-persoane cu bune aptitudini de vanzari
-persoane fara experienta sau cu experienta in domenii conexe celui imobiliar:asigurari, constructii,arhitectura, evaluatori
-persoane cu spirit antreprenorial, proactive
-persoane care isi doresc sa castige cat mai mult.