Click aici »

Broker imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Vanzari, Constructii/Imobiliare
Data introducerii
19-05-2011
Data actualizare
07-09-2011
Confidential
expirat

Descrierea postului

Angajam persoane cu / fara experienta care doresc sa faca cariera in domeniul imobiliar !

Cerinte

- Tinuta business;
- Limba engleza constituie un avantaj;
- Persoana dinamica, serioasa, optimista, cu capacitati de comunicare eficienta, cu initiativa si putere de convingere.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Iata care sunt principalele avantaje ale meseriei de broker imobiliar:

- poti selecta persoanele cu care lucrezi;
- iti poti alege segmentul de piata pe care vrei sa activezi;
- nu exista un plafon maxim din punct de vedere material - castigi cat de mult vrei.