Click aici »

Broker Imobiliar

Nivel cariera
Middle-level Management
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
28-12-2007
Data actualizare
28-12-2007

Descrierea postului

Broker Imobiliar pentru departamentul rezidential - vanzari, inchirieri, cu experienta minim 1 ani.BUCURESTI

Cerinte

Persoana dinamica, responsabila, spirit de echipa, abilitati de comunicare, cunostinte medii de limba engleza, carnet conducere B, cunostinte operare PC.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Se ofera comision motivant si progresiv, masina, benzina, telefon cu minute incluse, publicitate in toate publicatiile de specialitate.
Te asteptam sa te alaturi echipei noastre pentru a-ti construi o cariera intr-o companie imobiliara de succces!!