Click aici »

Broker imobiliar

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Constructii/Imobiliare
Data introducerii
17-04-2018
Data actualizare
17-04-2018

Descrierea postului

Persoana cu abilitati bune de relationare, sociabila, ambitioasa, cu dorinta de afirmare;
Punctuala, serioasa, corecta, perseverenta;
Cunostinte de operare calculator;
Buna cunoastere a limbii romane, scris si vorbit;
Limba engleza la nivel conversational
Bune abilitati de comunicare si negociere;
Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
Putere de convingere.

Cerinte

Prospectarea pietei imobiliare, identificarea potentialilor clienti si actualizarea bazei de date;
Elaborarea, promovarea si prezentarea ofertelor;
Evaluarea proprietatilor imobiliare;
Negocierea si intermedierea tranzactiilor;
Disponibilitate pentru deplasari si activitate de teren;
Cod vestimentar: smart casual, office.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Traning de specialitate;
Suport pentru dezvoltare profesionala;
Sediu modern aflat intr-o zona centrala a Bucurestiului;
Telefon, laptop, acces la o baza de date bogata, promovarea ofertelor pe site-ul propriu dar si pe alte portaluri de specialitate;
Pentru atingerea targetului se ofera comisioane substantiale;
Se ofera suport pentru transport;
Posibilitatea unei cariere pe termen lung;
Echipa tanara si energica cu o dinamica de dezvoltare accelerata pe piata imobiliara.