Click aici »

Broker credite

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Tulcea Tulcea
Domeniile ofertei
Banci
Data introducerii
14-10-2008
Data actualizare
14-10-2008
Confidential
expirat

Descrierea postului

Broker credite bancare.
Identificarea si consilierea potentialilor clienti in vederea acordarii de credite de nevoi personale, ipotecare, achizitii auto, etc

Cerinte

Spirit comercial dezvoltat; -Orientare catre client; -Aptitudini excelente de comunicare si persuasiune; -Bun negociator si organizator; -Fire dinamica; -Disponibilitate pentru deplasari la colaboratori/ clienti; - Experien?? în vânz?ri/asigurari/MLM constituie un avantaj -Minim studii medii finalizate; - Optimism, atitudine pozitiv?, prezen?? agreabil?; - Abilit??i bune de comunicare, negociere ?i vânzare; - Deschidere pentru activitatea în echip?.