Click aici »

Brand Ambassador pentru L’Oreal Luxe

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Timisoara Brasov Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Timisoara
Domeniile ofertei
Sampling/Merchandising, Publicitate/PR, Vanzari
Data introducerii
21-02-2014
Data actualizare
21-02-2014

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 3 ani experienta in domeniul Vanzari

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Clock Advertising recruteaza Brand Ambassador pentru brandurile L' Oreal Luxe (Lancome, Yves Saint Laurent, Armani, Diesel, Biotherm) in orasele Timisoara, Cluj, Bucuresti, Brasov, Constanta, program full time.

Cerinte

- abilitati de convingere, persuasiune
- abilitati de vanzare
- experienta in vanzari minim 3 ani
- personalitate placuta, orientare spre client, orientare catre vanzari
- disponibilitate pentru deplasari in Bucuresti, la sedinte lunare
- disponibilitate pentru program full-time (in magazinele Sephora, Douglas)
- adaptabilitate privind munca in echipa
- adaptabilitate la regulile impuse de locatii

Oferta (bonusuri, beneficii)

Pachet salarial:

- salariu atractiv + bonus vanzari
- decont deplasari, cazare pentru deplasari