Click aici »

Bone, menajere, agenti curatenie

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
400 EUR
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
16-01-2018
Data actualizare
16-01-2018

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba experienta in domeniul Menaj/Babysitter
Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Femina Business este singura agentie din Romania care rasplateste personalul angajat (bone, menajere, gradinari, etc.).

Cautam persoane pricepute la crosetat si retusuri croitorie, bone si menajere.

Primesti 5 % din salariul pe care il ai dupa angajare din partea Femina Business!

Multumim!

Cerinte

Seriozitate, loialitate, politete, experienta si recomandari.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Seriozitate, respect, salarii motivante, ajutor din partea Femina Business si indrumare.