Click aici »

Bone Anglia

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
25-06-2014
Data actualizare
27-02-2015

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat femeilor
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Orice femeie cu varsta intre 18 si 55 ani (inclusiv), care cunoaste limba engleza la un nivel minim de conversatie poate sa fie plasata de catre agentia noastra cu un contract in cadrul unei familii din Anglia. Nu este nevoie sa aiba experienta in ingrijirea copiilor insa experienta constituie un avantaj la castigul primit.

Cerinte

- Cunostinte de limba engleza.
- Experienta constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

SALARIUL: de la 100 Lire/saptamana si ajunge in jur de 150 Lire/saptamana.
Cazarea, masa gratuite.