Click aici »

Bona,  menajera

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
27-07-2010
Data actualizare
27-07-2010

Descrierea postului

Activitate specifica de Baby-sitting / Menaj ce se desfasoara in cadrul familiilor din Bucuresti.

Programele de lucru sunt diferite in functie de solicitarile familiilor angajatoare:

- part-time: 4 - 6 h/zi (zile lucratoare sau week-end);
- full-time: 8 - 10 h/zi (zile lucratoare);
- intern: se ofera cazare si masa, salariu lunar, se acorda zile libere;

pentru studente: program de lucru part-time sau full-time in functie de orele de curs / preferinta.

Cerinte

Cerinte:

- studii medii sau superioare (reprezinta avantaj)
- capacitate buna de comunicare si adaptare la cerintele familiei
- seriozitate
- cunostinte limba engleza, spaniola, greaca, franceza ( orice alta limba straina reprezinta avantaj );
- experienta in domeniu nu este o cerinta obligatorie - constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Cea mai serioasa agentie de profil !

Contracte / familii deosebite. salarii europene !