Click aici »

Bona (babysitter) interna

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
1000 EUR
Alt Oras, Constanta, Mangalia, Medgidia, Navodari Alt Oras Constanta Mangalia Medgidia Navodari
Domeniile ofertei
Educatie/Training, Resurse umane, Serviciu clienti
Data introducerii
31-01-2008
Data actualizare
31-01-2008

Descrierea postului

Familie de italieni angajeaza babysitter (bona) interna, care sa se ocupe de copii si menajul copiilor. Necesita deplasari in strainatate. (3 zile libere pe luna, pe termen lung.)

Cerinte

bona nefumatoare, 25-35 ani, studii superioare (de preferat pedagogice, psihologice,etc), sa fie cu initiativa, deschisa la nou, dispusa la deplasari, vesela, comunicativa, cu permis de conducere, cunoscatoare lb. italiana sau engleza

Oferta (bonusuri, beneficii)

1100 euro/ luna + cazare + masa. Posibilitati de contractare(carte de munca)