Click aici »

Beauty Advisor

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti, Sibiu Bucuresti Sibiu
Domeniile ofertei
Vanzari
Data introducerii
11-01-2012
Data actualizare
11-01-2012

Descrierea postului

Job full time, permanent (se lucreaza 5 zile/saptamana, 8 h/zi. Se poate lucra si part -time (3 zile/ saptamana, cumuland 20 h saptamanal).

Responsabilitatea si activitatea principala a unui beauty adviser este de a consilia clientii in vederea alegerii produselor de make-up potrivite nevoilor lor.

Cerinte

Fete cu varste cuprinse intre 20 - 28 de ani, aspect placut, ingrijit.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea este compusa din parte fixa si bonus la atingerea target-ului.

Acest target a fost introdus in programul de salarizare doar cu scopul de a motiva consultantele, nu pentru a le scade venitul lunar tocmai de aceea este un target usor de atins si de depasit.