Click aici »

Beauty Advisor L'Oreal LUX

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Cluj-Napoca, Sibiu Cluj-Napoca Sibiu
Domeniile ofertei
Servicii infrumusetare, Comert
Data introducerii
16-07-2014
Data actualizare
16-07-2014

Descrierea postului

Cautam Beauty Adviser pentru L'Oreal, divizia LUXURY pentru job full time, permanent in orasele Sibiu si Cluj. Se lucreaza 8 ore/ zi, cate 5 zile pe saptamana.

Responsabilitatea si activitatea principala a unui Beauty Adviser este de a realiza targetul de vanzari pentru brandurile de parfumerie, make-up si ingrijire a pielii.

Cerinte

Profil: - Aspect placut - Foarte bune abilitati de vanzare - Foarte bune abilitati de comunicare - Calculator si conexiune la internet acasa, pentru a completa rapoartele online - Experienta in domeniul vanzarilor de cosmetice sau cursuri de make-up artist - Disponibilitate pentru program Full Time- Disponibilitate de a lucra in weekend - Dorinta de a lucra intr-o echipa selectiva, recunoscuta la nivel international.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salarizarea este compusa din parte fixa si bonus la atingerea target-ului (atat valoric, cat si in produse L'Oreal).