Click aici »

Bartender - Job Studenti

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
1200 EUR
Tara
United States
Oras(e)
Strainatate, Toate orasele Strainatate Toate orasele
Domeniile ofertei
Restaurant, Elevi/Studenti
Data introducerii
28-02-2014
Data actualizare
28-02-2014

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- taking customer orders;
- answering any question;
- delivering food and beverage;
- hadling payment;
- providing customer service

Please note that IHOP opens 24 hours, 7 days a week. Students must be willing to work the late/overnight shift, 12am - 6am

Cerinte

- Studenti la zi indiferent de anul de studiu
- Limita de varsta este intre 18 si 29 de ani
- Cunostinte minime de limba Engleza
- Disponibilitate de a lucra in medie 40 de ore pe saptamana