Click aici »

Barman

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Restaurant, Turism/Hoteluri
Data introducerii
24-06-2009
Data actualizare
24-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Barmanul se ocupa in principal cu preluarea comenzilor clientilor; polite?e ?i profesionalism n servirea clien?ilor, p?strarea igienei ?i a cur??eniei la locul de munc? pregatirea bauturilor de bar, pregatirea tonomatelor de servire, servirea clientilor la bar, incasarea contravalorii serviciilor oferite, curatarea si depozitarea obiectelor de inventar, mentinerea unui mediu de munca sigur si curat, organizarea cadrului general de deschidere, desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire, gestionarea stocurilor de bauturi si materiale necesare.

Ospatarul se ocupa in principal cu promovarea produselor si serviciilor locatiei; polite?e ?i profesionalism n servirea clien?ilor, p?strarea igienei ?i a cur??eniei la locul de munc?, preluarea comenzilor clientilor, servirea preparatelor culinare si a bauturilor, incasarea contravalorii serviciilor oferite, pregatirea locului de servire pentru o noua comanda, mentinerea unui mediu de munca sigur si curat, organizarea cadrului general de deschidere, desfasurare si inchidere a activitatii locului de servire etc.

Cerinte

experienta in domeniu, specializare

Oferta (bonusuri, beneficii)

Contact: 0733.647.730