Click aici »

Barman

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Zalau Zalau
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
31-07-2015
Data actualizare
31-07-2015
Confidential
expirat

Conditii de aplicare

Nivel minim de studii: Liceu
Acest anunt este adresat cunoscatorilor de Limba Engleza

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Barmanul se ocupa in principal cu preluarea comenzilor clientilor, pregatirea bauturilor de bar, servirea clientilor la bar, incasarea contravalorii serviciilor oferite, curatarea si depozitarea obiectelor de inventar, mentinerea unui mediu de munca sigur si curat, gestionarea stocurilor de bauturi si materiale necesare.