Click aici »

Barman-ospatar

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Oras(e)
Piatra Neamt Piatra Neamt
Domeniile ofertei
Restaurant
Data introducerii
17-01-2008
Data actualizare
17-01-2008

Descrierea postului

barman-ospatar, lucrator in comert,cu posibilitatea de a efectua ore suplimentare, programul este de minim 10 zile pe luna-lucrind in schimburi a cite 3,4 zile consecutiv(program de lucru; luni-simbata-10.00-22.00 sarbatori si duminica-08.00-24.00)

Cerinte

aspect fizic placut,dinamic,diploma\'barman ospatar,chelner,eventual vechime, \'studii-liceul-minim, ,pregatit pentru lucru sub presiune si rezistenta la stres,cunoscator a una din limbile de circulatie internationala., sa nu minta si sa fure

Oferta (bonusuri, beneficii)

salariul negociabil(minim 40.00 Ron pe zi), eventual cazare si masa gratuit, pentru zilele cu  ore suplimentare se plateste diferit.