Click aici »

Bar supervisor hotel 4 stele

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
Tara
United Kingdom
Oras(e)
Strainatate Strainatate
Domeniile ofertei
Turism/Hoteluri, Restaurant
Data introducerii
20-07-2017
Data actualizare
20-07-2017

Descrierea postului

Scopul principal al rolului:

Colaborati cu Managerul Barourilor cu operarea zilnica a tuturor spatiilor de service pentru bauturi din cadrul hotelului, veti sprijini unitatea si imbunatatirea standardelor de produse si servicii in cadrul echipei.

Veti fi foarte concentrat asupra clientilor si va veti asista cu livrarea unui serviciu de bauturi de inalta calitate pentru a maximiza veniturile prin vanzari in sus, standarde de servicii.

Cerinte

Candidatul ideal:

Veti fi tot timpul orientat spre "customer service"
Vveti un ochi pentru detalii si veti cunoaste sistemele de rezervare, cum ar fi Open Table. Comunicarea in acest rol este esentiala, astfel ca limba engleza este esentiala, dar ar fi bineveniti si candidati care pot vorbi alte limbi.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Un salariu competitiv
Mancare gratuita la locul de munca
Cazare 34 lire pe saptamana
31 de zile de vacanta in fiecare an, inclusiv sarbatori legale (aceasta creste anual, pana la maximum 33 de zile)
Scheme de stimulare bazate pe hoteluri
Beneficiile voluntare, inclusiv reduceri la unele calatorii, activitati de timp liber, sanatate, comert cu amanuntul si autovehicule
Reduceri de cazare in cadrul grupului cu tarifele colegilor la celelalte hoteluri ale noastre
Premii lungi de servicii care cresc cu serviciul
Oportunitati excelente de instruire si dezvoltare in cadrul hotelului si al companiei
Recompense financiare pentru furnizarea de servicii senzationale