Click aici »

Babysitter in Austria

Nivel cariera
Liceu
Salariu oferit
400 EUR
Tara
Romania, Austria
Alt Oras, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Strainatate Alt Oras Bucuresti Cluj-Napoca Constanta Strainatate
Domeniile ofertei
Menaj/Babysitter
Data introducerii
27-06-2009
Data actualizare
27-06-2009
Confidential
expirat

Descrierea postului

Familie de tineri romani stabiliti in orasul Graz ? Austria solicita serviciile unei tinere pentru a se ocupa de baietelul lor in varsta de 2 ani.

Cerinte

- varsta maxima 30 ani ;
- studii minim liceale ;
- necasatorita, fara copii ;
- plina de vitalitate si energie ;
- preferabil cunostinte de limba germana sau disponibila sa invete germana prin urmarea unui curs.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- cazare, masa, transportul pana in Austria cu autocarul ;
- 400 euro net luna pentru 4 ore de lucru pe zi pentru inceput, urmand ca suma primita sa creasca pe parcurs, odata cu marirea numarului de ore lucrate, atunci cand mama baietelului va incepe serviciul.