Click aici »

Avocat Reprezentant teritorial

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Toate orasele Toate orasele
Domeniile ofertei
Legal/Avocati/Notari
Data introducerii
25-12-2012
Data actualizare
25-12-2012

Descrierea postului

Cabinet de Avocat Tone Silviu-Marian, cauta colaboratori pentru dezvoltarea la nivel national care sa cuprinda toate cele 42 de judete a cabinetului de avocat.

Persoanele trebuie sa contribuie la impunerea pe piata de profil a produselor cabinetului de avocatura si evident gasirea unor noi clienti carora sa li se intocmeasca o oferta personaliazata in functie de necesitatile fiecaruia in parte.

Cerinte

sa fie sociabili;
sa dezvolte in teritoriu cabinetul de avocat;
sa contribuie la gasirea de noi clienti pentru cabinetul de avocat

Oferta (bonusuri, beneficii)

procente din contractele incheiate de cabinetul de avocat pentru fiecare client nou adus.