Auditori ai sistemelor de management al calitatii, de mediu, securitate si sanatate in munca

Tipul ofertei
Part Time
Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
15-03-2011
Data actualizare
23-03-2017

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa aiba minimum 5 ani experienta in unul din domeniile: Altele, Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare, Farmacii, Guvern/Institutii, Industrie, Inginerie, Productie, Reparatii/Service, Sanatate
Nivel minim de studii: Facultate (terminata)

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

Grupul de Certificare Sisteme de Management (GCSM), cauta colaboratori, auditori ai sistemelor de management al calitatii, de mediu si sanatate si securitate in munca, persoane fizice autorizate, in urmatoarele domenii

? sanatate ;
? constructii
? energie electrica
? industria alimentara ;
? chimie si mase plastice;
? metalurgie/siderurgie/constructii de masini.

Cerinte

Auditorii trebuie sa aiba urmatoarele competente

? studii superioare indomeniile de mai sus sau domenii conexe ;
? minim 5 ani de activitate, din care doi in domeniile de mai sus ;
? instruire in domeniul auditului, certificat recunoscut de CNFPA sau IRCA ;
? cel putin 30 de zile de audit de terta parte in domeniile de mai sus efectuate in ultimii doi ani de zile (nu se iau in calcul auditurile in formare )

Doritorii sunt rugati sa transmita la GCSM un CV, model european, in care activitatile firmelor unde au lucrat si activitatile desfasurate de ei in firma sa fie cat mai detaliate. De asemenea sa detalieze si activitatea de auditor (firma la care a facut audit, domeniul de activitate, standardul, calitatea in echipa, organismul de certificare cu care a lucrat).

Oferta (bonusuri, beneficii)

Transportul, cazarea si masa sunt asigurate de clientul GCSM.