Click aici »

Auditor intern

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Mangalia Mangalia
Domeniile ofertei
Finante/Contabilitate
Data introducerii
13-01-2015
Data actualizare
13-01-2015

Descrierea postului

- Efectueaza misiunea de audit intern conform programarii aprobate de conducere;
- Urmareste procedurile utilizate pentru elaborarea documentelor justificative, circulatia acestora si a sistemelor de contabilizare;
- Organizeaza activitatea de audit intern;
- Elaboreaza proiectul planului anual de audit intern;
- Efectueaza activitati de audit intern pentru a evalua daca sistemele de management financiar si control al societatii sunt transparente si sunt conforme cu normele de legalitate, regularitate, economicitate, eficienta si eficacitate.

Cerinte

- studii superioare economice absolvite
- experienta de minim 4 ani
- preferabil cu domiciliul in Mangalia.