Click aici »

Auditor intern calitate/ mediu

Nivel cariera
Liceu, Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Constanta Constanta
Domeniile ofertei
Altele
Data introducerii
19-07-2010
Data actualizare
19-07-2010

Descrierea postului

Planifica si desfasoara auditurile interne pentru sistemul de management al calitatii / mediu
-asigura inregistrarea corespunzatoare a constatarilor de audit si intocmeste raportul de audit
-participa in mod activ la dezvoltarea si imbunatatirea sistemului de management calitate/mediu
-participa la elaborarea, implementarea procedurilor generale si specifice.

Cerinte

Studii: absolvent facultate profil tehnic/ economic
Efectuarea cursurilor specifice: auditul sistemului de management al calitatii/ mediulu.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Salariu fix - cu plata contributiilor sociale
- bonuri de masa
- mediu de lucru modern, colectiv dinamic si tanar
- posibilitatea de afirmare si promovare in cadrul companiei.