Click aici »

Assistent master of engieneering

Nivel cariera
Facultate
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Arhitectura/Design, Constructii/Imobiliare, Inginerie
Data introducerii
05-02-2008
Data actualizare
05-02-2008

Descrierea postului

-Participarea la activitatile de marketing
-Revizuirea aspectelor tehnice ale cererii si costului
-Pregatirea aspectelor tehnice ale costului si contractelor
-Pregatirea procedeelor tehnice pentru design si constructii
-Asigurarea informarii tehnice ca un input pentru celelalte companii
-Rezolvarea problemelor tehnice care ar pute interveni pe parcursul realizarii proiectului de design si constructie
-Conducerea revizuirii periodice al designului si constructiei.

Cerinte

-Diploma academica: master in stiinta sau diploma de inginer in unul dintre urmatoarele domenii: macanic, chimic, civil, structural si electric.
-Minim 8 ani de experienta semnificativa in design si constructii de proiecte industriale si civile.
-Limbi straine : vorbire fluenta, citit si scris in romana si engleza si altele constituie un avantaj.
-Programe cunoscute de operare P.C :Word, Excel, Power Point, Ms Project, Autocad (constituie un avantaj).

Oferta (bonusuri, beneficii)

-pachet salarial  atractiv, in fuctie de experienta