Click aici »

Assistant Manager

Nivel cariera
Liceu, Scoala postliceala
Salariu oferit
Oras(e)
Bucuresti Bucuresti
Domeniile ofertei
Secretariat/Administrativ
Data introducerii
31-01-2012
Data actualizare
31-01-2012

Conditii de aplicare

Candidatii trebuie sa raspunda la un interviu online cu 4 intrebari.
Nivel minim de studii: Facultate (in curs)
Acest anunt este adresat femeilor

CV-ul tau nu indeplineste conditiile de aplicare. Editeaza Experienta si Educatia din Cv-ul tau »

Descrierea postului

- program de lucru in ture
- mentinerea unei bune relatii cu clientii firmei
- organizarea si evidenta fluxului de documente;
- activitati de protocol
- programarea clientilor la orele de muzica
- incheierea contractelor cu clientii clubului
- activitati de secretariat: indosarierea si arhivarea dosarelor.

Cerinte

- Student sau proaspat absolvent de facultate
- Capacitatea de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Ordine, corectitudine si punctualitate;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentii catre detalii;
- Foarte bune cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
- Capacitate de asimilare rapida, initiativa si amabilitate;
- Abilitati de comunicare si de lucru in echipa.
- Adaptabilitate si flexibilitate.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- se va discuta la interviul final.